Přehlednost aplikace je dobrá. Tréninky jsou skvělé!!! Cvičeni stíhám a je efektivní!! Z receptů čerpám hodně, je pro mne inspirace, ale vytvářím si jídelníček i sama. Ze začátku mně bolelo celé tělo, ale už je to v pohodě, na tréninky se těším. Váha se zatím nehýbá, ale jedu dál. Určitě bych členství doporučila!!!

Věra

Celá aplikace se mi velmi líbí. Její přehlednost hodnotím na jedničku, nic lepšího jsem neměla👍🙂.

Tréninky jsou prostě super. Videjka jsou TOP, klobouk dolů! Koukla jsem se na rozpis, na recepty i na nákupní seznam, stáhla jsem si to a až budu mít po karanténě, tak se na vše vrhnu. Už se těším, protože ty recepty jsou jedna radost 🤤.

Jinak to máte opravdu pěkně a přehledně zpracovaný a k tomu ten nákupní seznam 👍😉, ten je boží. Líbí se mi úplně všechno, moc se vám to povedlo, máte být na co hrdé 🙂👍.

Cítím se skvěle 🙂. Doporučila bych i dál, protože taková appka se jen tak nevidí, jste super 🙂🙂.

Marie Lechermayerová

Je to veľmi dobrá aplikácia. Začiatočník ako ja sa v tom velmi dobre orientuje, je to všetko skvele vysvetlene.

Strava je skvelo nastavená. Som veľmi spokojná.

Necítim unavu, lepsie sa mi spi, bolesti hlavy úplne zmizli, celkovo sa cítim skvele. Určite odporúčam ďalej.

Bibiána Peťková

Za členskou aplikací jde vidět hodně práce, je propracovaná a skvělá. Vše je přehledné. Hodnotím ji na 100%, je super.

Tréninky jsou pestré. Můžu si vybrat, na co mám náladu a přidat si i cvičení navíc. Stravovací plán mi také sedí, líbí se mi nejvíc celá appka.

Členství v aplikaci splnilo má očekávání, zatím jsem aplikaci oťukávala, od února ji budu využívat každý den, včetně jídelníčku a cvičení, tak se ještě ukáže. Chci začít na sobě pracovat, ať jsem fit!

Členství v aplikaci bych určitě doporučila dalším, kdo o něm uvažují.

Hana Vantuchová

Za mě určitě vydařená aplikace. Už jsem si stáhla spoustu aplikací, ale u žádné jsem nezůstala a nebavilo mě to, ale tady je to přesný opak! Skvělá práce, holky!

Vše je naprosto jednoduché a přehledné. Naučila jsem se s ní během několika minut.

Tréninky mi dávají celkově dost zabrat, přesně to potřebuji. A co se týče on-line videí, tak naprostá pecka, hned to více baví!

Stravovací plán mi naprosto vyhovuje, jen kvůli práci bohužel pokaždé nestíhám sníst všech 5 jídel, ale to se nedá nic dělat.

Asi se mi líbí všechno, nemůžu vybrat, co je nejlepší :D

Členství určitě splnilo očekávání, hodlám pokračovat! Uvidíme, jaká nová videa a jídelníčky budou následovat, moc se těším.

Zatím vnímám, že nepociťuji hlad přes den. Cítím se sytá. Celkově bych řekla, že mám více energie a nebolí mě tolik záda.
Určitě aplikaci doporučuji!

Kateřina

Aplikace je bezva! Jsem z ní naprosto nadšená. Přišla jako na zavolanou. Něco takového jsem přesně potřebovala. Líbí se mi, jak je přehledná a vymakaná. Jednoduchost, hezký design, smysluplnost a intuitivní ovládání jsou určitě výstižné pojmy.

Tréninky v reálném čase jsou velkou oporou, podle mě je luxus mít trenéra v obýváku. Také je velké plus, že se dá plán vytisknout a zapisovat si použité váhy, různé poznámky a pokrok.

Stravovací plán se mi líbí. Za mě je to skvělé doplnění ke stravovacímu programu v rámci online koučinku. Učím se zařazovat potraviny, o které bych jinak ani nezavadila.

Nejvíc se mi líbí asi rozdělení a délka tréninků, protože si tak mohu snadněji vybrat a vůbec plánovat na týden dopředu.

Změny jsem zatím rozhodně zaznamenala! :) Únava je o něco menší, i když spím stále 3-5 h denně. Pomalu, ale jistě se zlepšuje kondice. S prvním tréninkem jsem pár cviků nezvládla buď částečně, nebo vůbec. Po prvním týdnu už je dám všechny, až na 1-2 prvky. Takže progres je stoprocentně znatelný. Plus spolu s řízeným jídelníčkem jsou dole za pouhý týden 4 centimetry na tělesných mírách. To je přeci bomba! :D

Doporučila bych appku komukoli, kdo hledá odbornou pomoc v oblasti fitness a zdravého životního stylu, který je dlouhodobě udržitelný.

Terka

Aplikace je výborně řešená. S tréninky se mi cvičí dobře. Stravovací plán se mi moc líbí. Celkově mě členství v aplikaci baví a je to skvělé. Určitě ji proto doporučuji.

Ilona Rubášová

Velmi jednoduchá aplikace. Jednoduchá orientace, nic velmi složitého, což mi vyhovuje.

Je uspořádána velmi přehledně. Vše má svou kategorii, tím myslím rozdělení tréninku a stravy. Vždy najdu to, co potřebuji a havně rychle. Hned vím, kde co hledat.

S tréninky jsem spokojena. Nejsem teda na úrovni, ze bych je zvládala tak s přehledem, jako koučky na videu, takže si zatím jedu podle svého tempa. Skladba tréninku mi plně vyhovuje. Vždy si skvěle zacvičím a těším se, až budu v tempu s videem, ale to chce zatím čas.

Stravování je úplně super. Z jídelníčku jsem přímo nadšená. Ráda totiž jím :-D Člověk netráví v kuchyni věčnost. Navařím si na pár dní dopředu a ušetřím tak spoustu casu. Jsem velmi spokojena, že si nemusím odpírat nějakou tu dobrotu. Prostě si ve dni dám nějakou tu dobrotu, z toho jsem nadšená nejvíc. Mám ráda sladké věci a díky tomu, že jídelníček není restriktivní, nemám chutě na sladké dobroty mimo plán. Je to dost o tom pocitu. Nepřipadá mi, že bych si něco odepírala, ani nemám pocit viny. Hlavně v aktuální situaci to malinko vybízí hřešit. Tak tenhle pocit svobody v jídle mě dost motivuje. Změnilo se mi i myšlení, ta změna v hlavě, že je v pořádku, ze mám prostě nějakou dobrou tečku ve dni a díky tomu držím chutě na sladké na uzdě. Dost mi to pomohlo v tom, že jsem to začala brát jako součást normálního stravování, ne jako něco, co bych si měla vyčítat.

Jsem nadšená ze všeho, celý Tým Strong beauty mi pomohl na sobě pracovat ještě více, než předtím. Když si v něčem nejsem úplně jistá, tak k tomu mam online podporu, což je skvělé, v téhle aplikaci je online podpora pro mě důležitou součástí.

Očekávání členství splnilo.

Aplikace mě motivuje, abych na sobě opravdu pracovala a některé dny neflákala. Proto jsem se taky přihlásila. Nebyla jsem člověk, který by flákal stravování. Zato tréninky, to se sama přiznávám, ale spíš to připisuji současné situaci ve světě. Proto jsem chtěla něco, co mě malinko požene v tom být ještě lepší a také mi v této nelehké době dodá motivaci. A také jsem se chtěla zapojit se do něčeho, co dává smysl, protože i když někteří touhle dobou jen leží na gauči, jinde jsou lidé, kteří dělají něco pro sebe a své zdraví. Stejně jako já.

Jsem spokojená jak s jídelníčkem, tak i s tréninky.

Určitě bych appku doporučila.

Jsem moc ráda za změnu ohledně stravování, díky jídelníčku na ty dobroty hledím jinak.

Jana

Aplikace se mi líbí moc. Je dostatečně přehledná.

Tréninky jsou super, cvičí se mi dobře.

Stravovací plán je super. Oproti stravovacímu plánu který jsem držela předtím (ne od vás) jsou recepty výrazně chutnější, líbí se mi ta svoboda v receptech a sestavování jídelníčku. Chutná i batoleti, kterému taky vařím (vynechávám chilli a podobně :D), což se o předchozím plánu říct nedá.

Takže nejvíc oceňuji asi recepty, ale líbí se mi vše.

Aplikace splnila má očekávání.

Cítím se zatím dobře. Nemám problém s hladem nebo s tím, že by byl jídelníček monotónní. Na nějaké výraznější změny je asi zatím brzy :)

Aplikaci bych doporučila.

Dagmar Jurová

Aplikace se mi líbí, hlavně cvičení rovnou s koučkou!

Je krásně přehledná, hlavně online videa jsou super. Ta se mi líbí nejvíc ze všeho.

Stravovací plán se mi líbí, recepty zatím nevyužívám, stravuji se dle rozpisu, ale jídla si vymýšlím sama.

Od užívání aplikace mám více energie, rozhodně bych doporučila i dál. A už se stalo :) Díky za super českou appku!

Kateřina Vodinská

Aplikace je naprosto úžasná! K tomu není co dodat. Je dokonale přehledná a hrozně se mi líbí design, barvičky a fotky celé aplikace. Moc se mi líbí posilovací tréninky. Je to poprvé, co trénuji ruce, záda a ramena a hrozně mě to baví. Cviky předcvičované Renčou jsou opravdu perfektní. Doufám, že příští měsíc budou taky tak dobré :). 1x týdně si odcvičím i HIIT trénink :). Stravovací plán se mi také líbí. Jím dostatečně, netrpím hlady, naučila jsem se nové recepty, hlavně z luštěnin, celý plán je jasný a srozumitelný pro každého a kombinace pokrmů je nekonečná. Líbí se mi, že jím všechno, co jsem jedla předtím, jen jsem upravila poměr potravin. Na aplikaci se mi líbí naprosto všechno! Jsem určitě spokojená. Vnímám, že jsem se díky členství více zaměřila na vaření a chystání si jídla. Vychutnávám si každé jídlo, které si připravím, každý večer se už těším na ovesnou kaši, kterou si chystám na další ráno ke snídani :). Změny jsou viditelné, cítím se silnější, fit. Trávení funguje dokonale a nemám vůbec žádné chutě na slané či na sladké. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem, kteří jsou pevně rozhodnutí se sebou něco dělat. Já budu členství rozhodně prodlužovat!

Veronika

Přehledný jídelníček i tréninky, vstupní uživatelská videa mne nadchla. Cvičení je bezva, není příliš těžké, abych byla demotivovaná při startu, zátěž si mohu motivačně upravit a zaznamenat - oceňuji přiložené plány, které je možné si vytisknout. Stravovací plán mne donutil se zamýšlet nad poměrem živin v mé stravě i vzhledem k mému těhotenství, jsem za to ráda. Recepty mne inspirovaly k jídlům, která jsem neznala i když jsem stejné potraviny jedla v stále stejné podobě. Díky němu jsem se naučila zařazovat více vloček, proteinové prášky, ale používat i tofu natural na sladký způsob. Cítím se výborně hlavně s pravidelným cvičením. V kombinaci s jídelníčkem nebývám tolik unavená, nezaplácávám se rychlými cukry, snažím se promýšlet a stravu si připravovat dopředu do krabiček. Z toho mám pak dobrý pocit, že pro sebe něco dělám a jsem k sobě vlídná. Strong beauty bych doporučila nejen svým kamarádkám, ale všem ženám. Učí být vlídná k sobě i ke svému tělu, být za něj vděčná, dobře se o něj starat a mít z něj dobrý pocit. Díky aplikaci i aktivitě trenérek Strong beauty na sociálních sítích získávám více, než jsem kdy získala s jakýmkoli trenérem při individuálním tréninku v posilovně. Cením otevřenost, sdílení svých zkušeností a životní cesty, vyváženého a zdravého přístupu, který dobře balancuje mezi tím, co máme rády a co je užitečné, sdílení super tipů, receptů apod. Děkuji za to.

Michaela Zdráhalová

Aplikácia sa mi velmi páčila, vsetko bolo tak prehľadné, hned som vedela, kde co mam hladat. Treninky i stravovací plán - super super! Z celej aplikácie sa mi najviac páčil jedalnicek-recepty. Mala som uz viacero jedalnickov od inych fitnestrenerov, ale tento je proste úžasný. Necakala som to, ze mi bude odtial vsetko tak chutiť a ze uz nebudem mat viac chut sa prejedať sladkosti. Teraz sa cez den citim najedena a zároveň sa citim lahko, uz mi nebýva tazko z jedla. Vďaka tomuto jedálničku som sa naucila, ako správne jest zdravo. Zatiaľ na sebe nepozorujem ziadne zmeny, som len na prvom týždni, teším sa, čo príde ďalej. Ano, odporučila by som členstvo v aplikácii i svojim kamarátkám.

Kam

S aplikací jsem moc spokojená! Těšila jsem se na přehlednost a inspiraci doporučeného jídelníčku dle vypočítaných maker individuálně pro můj cíl. A Vaše aplikace mě opravdu nezklamala. Aplikace je motivační a nenechá člověka zahálet :-). Tréninky svižné v reálném čase jsou naprostá paráda!!! Díky tutoriálu je vše pěkně a vyčerpávajícím způsobem vysvětleno. Líbí se mi, že s trochou fantazie si můžu sestavit vlastní tréninkovou půlhodinku z nabízených cviků, třeba v případě, když budu chtít spojit dohromady jiné svalové partie. Stravovací plán se mi také líbí. Recepty jsou pěkně zpracované, popsané a vyfocené - k nakousnutí. Jsou nadmíru lákavé, syté, velmi nápadité a obohacující moje stávající stravovací zvyklosti. Jsou nejen velmi chutné, také rozšiřují povědomí o pomíjených potravinách, děkuji za inspiraci. Celkově jsem absolutně nadšená a aplikace předčila má očekávání. (Však se to dalo tušit, když Katy tvorba na YouTube je tak kvalitní a neotřelá a originální:-)). Hodnotím na výbornou.

Aplikace jako komplet je perfektní, celý program, nelze vypíchnout jen jeden prvek, jedno bez druhého, to by nebylo ONO.

Jsem nadmíru spokojená!!! Přestože nepotřebuji zhubnout 177 cm/57 kg, spíš vyformovat postavu a nabrat krapet svalů, najít si svůj životní styl, který mě bude bavit a ukotví mě v chaosu života - matky dvou holčiček a momentální celosvětové bryndě... Mám dole půl kila, těším se denně na zdravou baštu, svoji cvičící půlhodinku a pocit, že dělám něco, co má smysl, utužuji si o kousek zdraví každým dnem a motivuji svoje děti, že i doma můžeme posílit svoje těla teď v zimě, což potom v létě venku :-)

A jestli bych appku doporučila i dál? Jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě, z celého srdce. A z celého a zdravějšího srdce Vám všem ve Strong beauty děkuji. Děkuji Katy, Domi, Reni, Marti a Luky z celého srdce. Zuzka Kroupová (původně z Plzně, nyní žijící v Přešticích :-)

Zuzana Kroupová

Aplikace je přehledná, vždy najdu dobře vše, co potřebuji. Tréninky jsou fajn, provedení cviků a vysvětlení fakt báječný. Cvičení je moc fajn!!!! Strava výborná, díky vašim receptům se naučím poskládat jídlo tak, abych neměla hlad a pochutnala jsem si. Našla jsem díky Vám i nové chutě. Tréninky mi dávají větší sílu, ze zdravotního hlediska mě nebolí záda, buduji si svalovou hmotu a to je práce :-))). Jídelníček mi upravil trávení, mám více energie, nejsem nafouklá, nemám chutě, během periody trochu ano...,ale mimo ní se mi to už nestává. Takže za mě samá pozitiva. Aplikaci bych doporučila 100% a také ji doporučuji. Není, jak sami píšete, pro lenochy, ale pro ty, co pro sebe chtějí něco udělat a nebrblají okolo, že to fakt nejde. Ve finále je to pak o zvyku a 30 minut denně si člověk na cvičení najde.

Lenka Doležalová

Celá appka se mi líbí moc. Všechno po ruce v jedné platformě. Vysvětlení najdu naprosto u všeho. Líbí se mi její přehlednost a to, že se dá všechno rychle dohledat :-).

Cvičí se mi velice dobře. Koupila jsem si nedávno už jeden cvičící plán od Katy, takže jsem věděla, do čeho jdu. A měla jsem už nakoupené pomůcky.

Recepty se mi také moc líbí. Je to taky parádní inspirace.

Nejde říct jednu věc, ze které jsem nadšená nejvíce, líbí se mi asi všechno 😊. Jsem moc spokojená a budu doporučovat dále!:)

Lucie Pátková

Aplikace je krásně přehledná, graficky příjemná. Tréninky jsou super. Stravovací plán je taky super, zapisování do tabulky je mnohdy takový adrenalin, aby to všechno sedělo, ale moc mě to baví. Nemohu zatím říct, že by byly po 4 týdnech nějaké vizuální změny, ale pocitově je to pecka. Doporučuji aplikaci všem, kdo chce mít v tréninku a stravě nějaký pevný řád.

Romana

Celá aplikace se mi moc líbí! Je přehledná a bohatá na informace! Všechno, co zde nabízíte má smysl a řád, je to dobře uchopitelné a snadno aplikovatelné do života.

Přehlednost je rozhodně super. Všechno přístupné na pár kliků, dobře rozčleněné.

Tréninky jsou nářez :-). Nejsou zdlouhavé, přitom výživné a určitě účinné.

Stravovací plán je také super, jen jsem ten případ věčné dietářky, která se podjídala a paradoxně tloustla. Takže se s vámi učím jíst a dost mě to baví 👍.

Opravdu moc se mi v appce líbí tréninky a jejich variabilita, možnosti navíc ve formě HIIT tréninku a posilování břicha. Vlastně i nákupní seznam a rozvržení jídel - prostě všechno!

Členství rozhodně splnilo mé očekávání, těším se na obměňování, je super, že nedáte jeden plán a "dělej si s ním co chceš!" Líbí se mi takový způsob - nastavily jste to úplně bombasticky.

A změny? Bolí mě celá ženská a nebojím se jíst! Už první týden mě nakopl úplně jiným směrem a cítím, že když zůstanu u této formy spolupráce, bude to dobré ;-). Určitě bych doporučila i dalším holkám.

Hana Zemanová

Aplikace je krásně přehledná, vím, co kde hledat a je super, že si všechno můžu stáhnout a mít to navždy u sebe😊 . Na začátku obou měsíců, které mám nyní za sebou, jsem se musela hodně přemáhat s docvičením některých tréninků, ale o to jde. Líbí se mi odpočítávané pauzy, člověk má v tréninku aspoň režim a neodbíhá k jiným činnostem (což se mi dřív občas stávalo 😏). Recepty jsou rychlé, nápadité a taak chutné 😍 a hlavně je tam spousta sladkých dobrot, což určitě oceňuji nejen já 😇. Program mám zaměřený na formování, takže nějaké velké změny jsem nezaznamenala a hlavně mám teď stresový měsíc před státnicema, tak to podle toho taky vypadá.. Ale těším se, až bude za chvíli po všem a já si máknu pořádně, se vším všudy, aspoň na 2 týdny a pak s udržovacím plánem 😊. Už jsem o aplikaci říkala i některým svým kamarádkám, to si nejde nechat pro sebe 🧡.

Johana Szczurková

Musím říct, že aplikace mě pozitivně překvapila, vše je přehledné, srozumitelné a intuitivní. :D Tréninky jsou super. S jídelníčkem mi jsou velkým pomocníkem kalorické tabulky, kam si vše zaznamenávám. Určitě cítím to, že mám zpevněnější střed těla a celkově i postavu... Díky jídelníčku se cítím lépe i po psychické stránce... Také mám ráda zkoušení a přípravu nových jídel. Myslím, že členství v aplikaci bych doporučila i kamarádce, celkově musím říct, že mě koncept nadchnul a bavilo mě to.

Veronika

Přehlednost aplikace je super. Tréninky taky super. Už nemám tolik ochablé svalstvo a vydržím déle cvičit. Také mám menší chuť na sladké. Členství v aplikaci bych doporučila.

Kristýna

Appka se mi moc líbí, a to opravdu hodně. Konečně vidím, jak v praxi funguje tabulkový systém a díky vypsanému jídelníčku si začínám hrát s variacemi. V aplikaci je jednoduché se orientovat a moc se mi líbí její design.

Vše je krásně sepsáno mimo video, ale ještě jsem si to nezapamatovala (má chyba). Jinak reálný čas v rámci tréninku je úžasný a nečekala jsem, jak mi cviky dají zabrat. Na cvičení se vždy těším.

Recepty miluju, každý den je něco jiného a dá se to skvěle přehazovat nebo klidně jet dokola.

Nejvíce se mi v appce líbí jídelníček a informace, jak jíst před a po tréninku.

Jsem více než spokojená, tu aplikaci zbožňuji!

Už nyní lépe spím, vstávám velice brzy do práce, takže cítím energii, a to už se mi dlouho nestalo.

Zatím jedu první týden, ale cítím, jak ze mne odchází voda (díky pravidelnému pitnému režimu) a nemám tak šílené chutě na sladké.

Doporučuji všude, kam chodím! :D Máma se stihla zaregistrovat a spokojeností září. Vážím si práce, co byla vynaložena k vytvoření tohoto díla. Nelituji, svého spontánního rozhodnutí a děkuji Vám všem. :-)

Katy

Appka je perfektní, nevytkla bych vůbec nic. Tréninky super. Po dlouhé době jsem začala chodit do fitka. Hledala jsem cviky a celkově rady jak začít. Narazila jsem na YouTube na veeelikou sympaťandu Katy B. To mi moc pomohlo při prvních návštěvách fitka. Pak jsem objevila aplikaci a super. Jste symaťandy všechny, snad se dostanu do Plzně na plánované osobní setkání.💪 Recepty se mi líbí, je to skvělá inspirace. Snažím se jíst intuitivně, dle chutí a pravidelně, bez hladovění, aby nedocházelo k záchvatovitému přejídáni. To, co mě v aplikaci zaujme, tak zkouším, připravila jsem si např. rýžový nákyp, jablečno-cizrnové řezy, jáhlovou kaši k snídani místo ovesné atd. Takže za receptíky také palec nahoru.😋 Jsou VÝBORNÉ. Také bych chtěla zkusit nějakou vaši výzvu.😎👍 Změnu na postavě zatím nevidím… no, už mi táhne na 40 🙈. Přiznávám se, že se ani pravidelně nevážím ani neměřím, to jsou věci, které mě dříve zbytečně stresovaly. To, jestli jsem dvě kila nahoře nebo dole mi stejně prozradí, pocit, zrcadlo i oblečení. 🤭🙂 Ale baví mě to, motivuje mě to a to je důležité. Občas bojují s tím záchvatovitým přejídáním, takže členství v appce je pro mě motivující. 🙏 Určitě bych aplikaci doporučila!

Alena

Aplikace je doslova skvělá! Nemám jedinou výtku.

Cvičení i videa mě moc baví. Jsem maximálně spokojená.

Recepty jsou taky super a moc mi jídla chutnají. Líbí se mi stravovací plán celkově paráda - miluju sladké a díky němu si ho můžu užívat i bez výčitek :)

Už po dvou týdnech se cítím velmi dobře, neotekle, mám spousty energie.

Aplikaci bych doporučila dalším.

Lucie Halamová

S appkou jsem moc spokojená, věřím, že tam ještě časem zvládnete spoustu věcí dodělat a vylepšovat. Moc se mi líbí design a jednoduchost ovládání.

Tréninky jsou bezva. Super je i možnost si pustit videa jak na TV, tak i na mobilu či PC, to je za mě velké plus! 10/10 Tréninky jsem si zamilovala hned. Celkově videa v reálném čase jsou super. Minulý rok jsem si je moc oblíbila na youtube od Katy :-). Člověk si nemusí nic hlídat a má pocit, že opravdu necvičí sám. I přes to, že jsem rockerka a metalistka, tak si hudbu, která u cvičení je, užívám a dobře se mi u ní cvičí do rytmu.

Receptů jsem zatím moc nevyužila, ale je to hlavně proto, že mám doma asi milion kuchařek, a tak to různě střídám. Celkově jsem se ještě nenaučila jet tabulkový jídelníček (i když mám e-book hvězdné břicho) a jsem spíš typ zapisovače do kalorických tabulek. Ale recepty, které jsem použila byly moc super a celkový formát se mi moc líbí a může ušetřit spoustu času :-).

Je těžké vybrat, co se mi v aplikaci líbí nejvíc. Asi tréninková videa, protože ta nejvíce využívám a baví mě. A navíc si lze jídelníčky a cviky ukládat, to je prostě skvělé.

Očekávání appka splnila. Hlavně co se týče tréninků, získala jsem novou motivaci. Cvičím už asi cca 3 roky, občas měsíc nic nedělám a pak se do toho zase vrhnu, jako i teď. Věřím ale, že díky appce nebudou měsíční pauzy tak často :-).

A co se výsledků týče, tak jsem již shodila 1 kg za necelé 2 týdny, což je super. Začínala jsem na 62 kg.

Aplikaci bych určitě doporučila.

Zuzana Haltmarová

Překvapila mě propracovanost aplikace, až po seznam na nákup. Nikdy jsem si nemyslela, že je tak jednoduché, stravovat se podle jídelníčku, který někdo vytvořil. Po chvilce se v tom člověk orientuje úplně na pohodu. Tréninky mě moc baví. Cvičím už nějakou dobu doma sama, dříve jsem chodila do posilovny a také běhám. Ale je super mít se čeho držet. Recepty jsou také super. Hodně věcí jsem již vařila v minulosti, ale ty porce byly skoro poloviční a některých věcí jsem se bála - třeba dosladit si kaši, jako je v jídelníčku. Teď mám větší jistotu, že je to v pořádku. Jinak je jídelníček celkově super, baví mě, že jídla nemusím vymýšlet a mohu jen nakoupit podle předem připraveného seznamu :-). Ještě doufám, že přibudou recepty na sladké, jako jsou muffiny, kokosové řezy apod. Je fajn poznat nějakou tu novou, zdravější sladkost a třeba i zjistit, kolik je toho ok sníst ve dni :-). Celkově pozitivně hodnotím propracovanost jídelníčku, od seznamů nákupu až po gramáže a taky to, že není nutné počítat kalorie v tabulkách. Myslím, že členství v aplikaci dokonce předčilo má očekávání. Aplikace mi zjednodušila život v ohledu, co cvičit a co jíst. Prostě je to jednodušší. Změny zatím nemohu posoudit, používám aplikaci krátce. Určitě bych ovšem členství doporučila kamarádce, již jsem tak i udělala.

Romana Víšková

Aplikace je rozhodně super, líbí se mi moc, zkouším recepty a baví mě tabulkový systém, předtím jsem vše zapisovala a tohle mi dost šetří čas. Cvičení je taky super, trénink mi přijde efektivnější 🙂. Určitě je i přehledná, všechno je po ruce! Tréninky mám za sebou dva, je to jednodušší a efektivnější, nemusím si pamatovat, kolik má být opakování a složitě hledat cviky. Hodně mě baví tabulkový systém i jídelníček, šetří mi čas a nemusím nad ničím přemýšlet 🙂. Určitě vnímám první změny, po dvou týdnech jsou zatím minimální, ale cítím se výborně, jsem taková lehčí 🙂. Určitě bych členství doporučila každému, kdo o něm uvažuje 🙂.

Daniela Krymová

Appka je krásně přehledná. Není co vytknout. Tréninky jsou super. Až s nimi jsem zjistila, že nemusím cvičit 6x týdně 2 hodiny. I stravovací plán mi vyhovuje. Tabulkový systém mi přijde více flexibilní a snazší, než počítání kalorií. Recepty jsou kreativní a jednoduché na přípravu. Po měsíci užívání aplikace vidím změny, jsem veselejší, nemám pocit hladu. Také jsem zjistila, jak málo jsem předtím jedla. Teď už se nebojím arašídového másla a čokolády jen kvůli tomu, že obsahují více kalorií. Pokud někdo tápe ve výživě a cvičení, neví si rady, co je správně a co ne, tak určitě doporučuji.

Soňa

S aplikací jsem celkově spokojená moooc! :-) Za její přehlednost dávám 1 s hvězdou!

Konečně má mé trénování smysl!

Recepty jsou skvělé - konečně mě baví vařit si.

Líbí se mi úplně vše :-). Jsem velmi spokojená.

Cítím více energie a stále se cítím plná jídla :-D. Po tréninku se cítím nakopnutě na zbytek dne a změnu, kterou jsem zaznamenala na svém těle? Nejspíš úbytek tukové části :-).

Ráda doporučuji dál a už jsem i doporučila své mamce.

Natálie Štíchová

Aplikácia je úplne skvelá, dlho som niečo takéto hľadala a moje prosby boli vyslyšané :-D. Prehľadnosť si myslím, že je v poriadku. Vždy nájdem, čo potrebujem a viem, kde to hľadať. Cvičenie, to je peckaaaa. Milujem cvičenie a za každým sa neuveriteľne teším na tie v Appke. Výber pesničiek, ktoré sú súčasťou videí, musím tiež pochváliť, lebo niet nad to, keď si môžeš popri cvičeniu aj trsnúť (zatančiť) :-D. A tie zvukové signály dali tomu tú ,,čerešničku na torte". Stravovací plan sa mi páči. Tento tabuľkový systém je niečo, čo potrebuje každý. Začala som poriadne jesť, menej sa bojím jedla, resp. veľkostí porcií. Mám stravu pestrejšiu a jedine, čo musím, je to dodržiavať, pretože keď podvádzam, tak to nefunguje a to aj Katy spomínala vo videu. Čiže ja sa držím tabuľky už 110% a máte moju plnú dôveru a výsledky sú (čuduj sa svete) HNEĎ. Najviac sa mi pači tréningy aj silové, aj Hiit :-). Musím povedať, že ja osobne v časem, keď som objavila Katy na YT, som bola pozitívna na Covid a bolo mi veľmi zle. No vedela som, že po 3 týždňoch ležania sa chcem dať dokopy. Mala som veľa času si Katy napozerať a hneď som jej aj začala dôverovať. Kúpila som si e-book a to bola moja najväčšia motivácia sa zotaviť. Sledujem ju každý deň a to, jak to robí skromne, s pokorou, s rozumom, nenásilne, ale predsa po svojom, ma úplne dostalo a v momente, keď sa objavila appka, tak som vedela, že chcem byť toho súčasťou a podporiť jednu skvelú ženu aj s jej tímom. A ako sa cítím? Pocit na nezaplatenie. Čo je lepšie ako obliecť si staré obľúbené nohavice? Alebo naopak neobliecť si nič... (žmurk žmurk, však chápete) :-D. Kamarátkám bysom appku doporučila, aj to robím, ale ony sú lenivé niečo pre seba urobiť :-D.

Alexandra Cifrová

Aplikace je jednoduchá na používání. Tréniková videa a cviky v nich jsou dobře vysvětlené, snažím se podle nich cvičit, na posilování je mé tělo zvyklé.. Vyhovuje mi stravovací plán, je úžasný řídit se podle gramů, kalorie pak tudíž nemusím počítat. Líbí se mi, že si jídlo skládám sama podle vzorů.. Nemam chutě a nevadí mi, když vedle mne někdo mlsá💪😉. Celkově se mi líbí být v režimu.. Tělo první 2kg pustilo rychle, teď váha stojí na -3 kg. Ale bojuji dál, nepolevím.. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, už jsem i doporučovala... Já potřebovala poradit s jídlem a se skladbou jídelníčku, hlavně s množstvím... A vědět, že tělo funguje s jídlem spíš na týdenní bázi, je super. Nic měnit už nebudu.. Jsem na zdravých, výživných potravinách a to mi vyhovuje.

Hana Muzikantová

Super sú cviky aj recepty akože skvelá práca :) Appka je výborne prehľadná, konečne niečo čo je fakt prepracované :).

Recepty sa mi páčia. Moc si nevážim jedlo idem intuitívne ale recepty využívam :).

Tréningy a recepty sú skvelé. Je to dobrá motivácia :)

Môžem jedine odporučiť!

Lenka Filipová

Aplikace je fajn.

Tréninky se mi líbí. Oceňuji, že si mohu přečíst, jak správně provádět cvik a hlavně jak u cviků dýchat. Je to pěkné rozdělené a přehledné. Necvičím podle videa, protože kde cvičím, tak tam není WiFi. Ale to mi nevadí, tréninky jsem si vytiskla, ale mohu se před cvičením podívat na techniku cvičení.

Díky za jídelníček, je to pro mě velká inspirace, když chci zkusit něco nového.

V aplikaci se mi líbí asi všechno.

Členství splnilo má očekávání. Tréninky jsou fajn, těším se, až budou tréninky do fitka, zatím jsem si po odpovědi Katy si trénink ztížila těžšími vahami a tak mi trénink vyhovuje. Jídelníček používám jako inspiraci.

Skrz fyzicky náročnou práci, kdy jsem celý den na nohou, jsem měla nejdřív trochu hlad, po konzultaci jsem si přidala více jídla a teď je to fajn.

Aplikaci doporučuji.

Jana

S aplikací jsem spokojená. Tréninková videa jsou super. Teď se na ně těším každý den. Některé stroje u nás ve fitku nejsou, tak občas musím upravovat, ale to není problém. Jinak je vše srozumitelné a nejvíc mě baví přepínání mezi "do posilovny" a "na doma" (v prvním období jsem cvičila nohy podle plánu fitko a ruce podle domova, i přesto, že to cvičím ve fitku všechno.) V rámci stravování preferuji nastavení makroživin v kalorických tabulkách. Je to pestřejší a lépe se mi zvládá plnit všechny skupiny. Cítím se super, mám více energie. Změny na těle vidím převážně díky porovnávacím fotkám každých 14 dní. Za první 4 týdny mi váha klesla o 4,5 kg a změny vidím celkově na těle, ale nejvíce v oblasti břicha, kde mám největší problém sundat tuk. Tady jsem také nejvíce šťastná za změnu. Jsem šťastná, že jsem si vybudovala rutinu na cvičení a vstanu už i v 5 hodin ráno a těším se na trénink. Členství v aplikaci bych doporučila. Minimálně někomu, kdo potřebuje inspiraci na tréninky.

Lenka

Aplikace je přehledná, nemám problém cokoli najít. U tréninků některé cviky zatím cvičím s méně opakováními, ale těším se na to, až je zvládnu všechny. Stravovací plán mi slouží jako zdroj inspirace. Zhubla jsem krásná 3 kila, nejsem oteklá a mám více energie, taky se mi zmenšila celulitida, i partner si chválí. Členství bych doporučila i dalším.

Klára Eichlerová

Aplikace je moc hezky vymyšlená a přehledná, najdu vždy vše, co potřebuji. Tréninky se mi líbí :). Byla jsem zvyklá cvičit trochu více náročná videa, ale líbí se mi pauzy mezi jednotlivými cviky, to jsem dříve nedělala. Se stravovacím plánem jsem hodně spokojená, jídla jsou dobrá a nemám hlad. Jídelníček si skládám, jak se to hodí mně podle toho, na co mám zrovna chuť :). Cítím se dobře, každý den se těším na nové recepty a cvičení. Nejvíc změn vidím na postavě, předtím jsem nevěděla, kde dělám chybu, že se moje tělo nemění, teď se podívám do zrcadla a mám radost :). Aplikaci bych doporučila i své kamarádce :).

Petra Bártová

Přehlednost aplikace za jedna, rychle jsem se zorientovala, kde, co a jak :). Jsem ráda, že můžu cvičit společně s koučkou a velice mi vyhovují delší pauzy, dřív jsem netušila, že cvičení může být i v klidném tempu. Člověk má čas se správně připravit na další cvik a soustředit se na techniku. A když pauzu chci přeskočit, tak můžu. Cviky jsou super, cítím a vidím, že cvičení funguje, jak má, cvičení mě moc baví. Jídelníček je pestrý, inspirující. Změny vnímám, na mírách mám dole 3-4 cm, na váze asi 4 kg. Celkově se cítím moc hezky, když vidím, že to funguje :). Na začátku jsem nedávala kardio (běh), byla jsem za chvilku udýchaná a bolely mě nohy, volila jsem tedy jako kardio rychlou chůzi. A teď, po 4 týdnech, jsem konečně běžela bez bolesti nohou a užívala jsem si to, fyzička se zlepšila. Členství v aplikaci bych doporučila i své kamarádce, zvlášť pokud například bude s hubnutím začínat, tak díky vaší appce nebude dělat chyby. Já lituji toho, že jsem si appku nezaplatila už dříve.

Veronika Suchánková

Aplikace je intuitivní a velmi přehledná, nikdy jsem tam nic nemusela dlouze hledat. Tréninky jsou skvělé! Oceňuji písničky ke cvičení, to se hned lépe cvičí a odpočítávání taky super. Stravovací plán mi vyhovuje. Našla jsem si spoustu nových receptů, které chutnají fakt dobře a jsem za ně ráda. Nejedu podle jídelníčku každý den, spíš si uvařím věci na víc dní. Nejvíc mě baví sladké dezerty. :) Celkově se cítím jako nový člověk. Už jsem zaznamenala i mírný úbytek na tucích a cítím se svěže a miluju ten pocit po dokončení tréninku. :) Jedu podle svého maxima a jsem spokojená. Určitě bych aplikaci doporučila i dalším holkám a ženám, které o ní uvažují, je to skvělý "průvodce" pro osvojení si zdravého životního stylu a je vidět, že na aplikaci pracují lidi, které to opravdu baví a chtějí zprostředkovat co největší a nejpříjemnější zážitek pro nás uživatele. Děkuju vám za to. :)

Tereza

Velmi dobrá přehlednost, tréninky jsou skvěle udělané, videa jsou úžasná. Jídla v jídelníčku jsou skvělá. Výzvu jsem bohužel kvůli onemocnění nedokončila, což mě mrzí.. 😓 Členství bych doporučila a už jsem i doporučila mnoha lidem.

Andrea Krawchuk

Celkový dojem je pozitivní! Aplikace je jednoduchá, nic přeplácaného. Nemusím se x-krát někam proklikávat:).

Online jsem ještě necvičila, ale rozhodně je to lepší cvičit takhle v reálném čase, stále vás někdo motivuje! Tréninky jsou příjemné, hezky poskládané a nemusím se zabývat jejich vymýšlením.

Se stravovacím plánem jsem také spokojená, nemusím přemýšlet, co si hodit do tabulek, protože to mě dříve stresovalo. Recepty zde jsou chutné, snadné, rychlé a syté. Jídelníček byl můj hlavní cíl. Díky nastavené stravě mi zmizí brouček v hlavě a nebudu hnát tělo z extrému do extrému.

Šla jsem do toho s tím, že budu mít řád a nebudu se muset stresovat jídlem a tréninkem, a to se splnilo. Vše má hlavu a patu - jsem velmi spokojená.

Určitě to v tom chce vydržet delší dobu a doufám, že dojdu tam, kam mám namířeno.

Ráda doporučuji dále.

Lucie Pecháčková

Strong beauty členská aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému fitness životnímu stylu a moc. Po zdravém jídle se cejtím o dost líp a můžu fungovat na 100% každý den. Jídelníček mě moc baví, je pestrý a moc chutný. I manžel mi občas řekne, že chce taky zdravou véču. 😀 Členství v aplikaci ovlivnilo můj život o 150%, já už bych bez něj nebyla. Taky bych to sama určitě zvládla, ale tohle je prostě pecka.🙆‍♀️ Změny, na které jsem pyšná? Rozhodně postava, ta je na 1. místě a určitě přístup k jídlu. Díky členství vím, že si můžu občas dát i něco nezdravého a nemusím mít žádné výčitky.

Míša

Aplikace je super, moc se mi líbí!

Tréninky jsou super, stejně tak recepty a líbí se mi i, jak jsou jednoduché.

Určitě doporučuji dál!

Kamila

Přehlednost aplikace je super. Tréninky se mi taky líbí. Jídelníček si sestavují sama podle příjmu. Cítím se dobře. I když mě s výzvou ještě čekají i státnice, snažím se :). Co se týče změny, tak mám už nějaká kila dole, hlavně tuk kolem břicha a vytvarovala se mi i postava. Členství bych doporučila.

Viktorie Kleinertová

Tréninky jsou tak akorát náročné, ani leháro ani na umření. Možná bych ocenila trošku náročnější HIIT, pauzy se mi zdály dlouhé.

Celkově se mi podle tréninků v reálném čase cvičí skvěle.

Co se týče stravy, tak upřímně využívám pouze makra (respektive váš tabulkový systém), nejsem typ člověka, který by dokázal celý týden jíst podle někoho jiného. Navíc mi vyhovují 4 jídla denně a oběd a večeři mívám stejnou pro časovou úsporu. Ale inspirace není nikdy dost! Zatím jsem si dělala pouze chlebík s cottage, hruškou a oříšky, samotnou by mě tato kombinace nikdy nenapadla, přesto tento recept zařadím pravidelně. Díky!

Za appkou je vidět neskutečné práce! Mile mě překvapily návrhy, které můžeme samy vkládat. :-)

Jana

Prehľadnosť aplikácie je výborne prepracovaná, pracovať s ňou bude vedieť každý :). Trening a online videá pomôžu aj začiatočníkovi, ale nesklamú aj pokročilým. Najviac sa mi páči inšpiratívny jedalniček, jedla sú chutne, dajú sa rýchlo pripraviť. Nikdy som nejedla tak veľa ako posledný mesiac, stojí to za to :). Po mesiaci s appkou s ktorou pracujem sa cítim 100 % lepšie, moje telo sa tvaruje a pomaly si budem musieť obnoviť šatník keďže sú mi nohavice voľne 🙈. Doporučila by som to každému, kto má chuť začať makať, nič nie je zadarmo, ale aplikácia namotivuje a pomôže pochopiť ako pracovať so svojim telom, aby sme videli výsledky našej driny ❤️.

Veronika

Aplikace ovlivnila můj přístup ke zdravému životnímu stylu. Naučila jsem se zařazovat do jídelníčku zeleninu, luštěniny a ořechy. Moc se mi líbily inspirativní jídelníčky a názorná videa s tréninky. Člověk nemusí nic vymýšlet. Nyní se lépe stravuji, pravidelně cvičím, cítím se lépe a hlavně věřím, že konečně dokážu zhubnout v pase, s čímž bojují celý život. Poznala jsem, že když se pravidelně vyváženě stravuji, je mi celkové fyzicky i psychicky lépe.

Monika Dočekalová

Je to super vypracovane a som spokojna!

Recepty su super, zaujimave, na mieru vypracovane, pekne nafotene, receptury vyborne podane, vypisane spotreby jednotlivych zivin.

Vyborny je rozpis nakupu na tyzden, paci sa mi pestrost jedalnicka, a ze ked idem podla neho nemusim nic riesit a kila idu dole, telo sa citi lepsie!

Zdravotně sa citim o mnoho lepsie a tesim sa ked budem moct aj cvicit. Odporúčam aj ďalej.

Lenka Marusakova

Myslím, že co se týká cvičení, tak se mi s aplikací daří. Je vidět posun od začátku. 🙂 Jídelníček se mi také líbí, snažím se stravovací plán dodržovat. Tréninky jsou super. Podle fotek a názoru ostatních se mi postava změnila docela dost, váhově asi čtyři kila.

Jana

Konec starého roku a začátek nového jsem byla nemocná, cvičení jsem proto musela vynechat, ale snažila se chodit aspoň pěšky. Od ledna jsem přešla na vegan/vegetarián stravu. Od neděle budu mít veganský jídelníček a na ten se moc těším. Tréninky super. Postava se zpevnila, fyzička je též lepší, ovšem po nemoci musím trošku dohánět. Jídelníček byl pro mě inspirativní, některá jídla jsem nahradila jinými, líbí se mi třeba sladké dezerty, kaše, sušenky.

Monika

S aplikací se mi daří :) Celkově jsem nadšená. Je jednoduchá a tak přehledná. Jídelníčku bych dala 100%!!! Je tak pestrý a hlavně opravdu nenáročný na čas😊. Za mě prostě 10/10.👏👏👏 Díky jídelníčku se mi podařilo zhubnout to, co nikdy předtím nešlo.🤗 V kombinaci se cvičením se mi povedlo dosáhnout úžasné změny! Postava je hubenější a vyrýsovaná a navíc okolí nešetří chválou! Ze začátku pro mě bylo těžké přijímat 5 jídel denně. Ale váš jídelníček jsem si zamilovala. Přestala jsem mít chutě na sladké a zjistila, že jídlo je kámoš.🤗

Georgi

Aplikace se mi moc líbí. Je jednoduchá a velice přehledná.

Cvičení mě velmi baví, vždy mi rychle uteče.

Stravovací plán mi vyhovuje, recepty jsou jednoduché a rychlé.

Nejvíce oceňuji cvičení v reálném čase a nákupní seznam.

Už teď vidím první změny - mám více energie a (zatím lehký) úbytek kg.

Aplikaci bych doporučila i dál.

Michaela Sedláčková

Aplikace je super a přehledná. Od začátku se v ní orientuji bez problémů. Tréninky jsou moc fajn. Cvičí se mi skvěle, jsem spokojená. :) Stravovací plán mi vyhovuje. :) Cítím se skvěle. Určitě mám víc energie. Díky pravidelností a dávkování v jídle nemám hlad, ani nejsem přecpaná. Jsem celiak a mám problémy se žaludkem, takže předtím, když jsem jedla, jak se mi chtělo, měla jsem často křeče v žaludku, taky jsem byla nafouklá atd.. Teď se to dost zlepšilo. :) Jo a recepty jsou parádní. Určitě si každý vybere. Členství v aplikaci bych doporučila na 100%.

Michaela

Aplikace je skvělá! Všechno má své místo a je jednoduché se v jednotlivých kategoriích orientovat. Jsem spokojená. Bála jsem se, že mě časem stejné tréninky nebudou bavit, ale je to právě naopak. Líbí se mi, že během 4 týdnů je vidět můj posun. Inspirativní jídelníček se mi také líbí, je na výběr opravdu mnoho jídel a jsou i velmi chutná. Ze začátku jsem jídlo zařazovala opravdu postupně, jelikož jsem nebyla zvyklá tak často jíst. Teď se cítím skvěle a mám mnohem více energie. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Barbora Stočesová

Aplikace je super, velmi inspirativní.

Vše je skvělé, přehledné.

Tréninkový plán se mi líbí, cviky jsou super. Zatím u některých nezvládnu všechna opakování, jsem slabá v rukou.

Recepty jsou super, pomáhám si počítáním s kalorickými tabulkami. Postupně navyšuji příjem, nejdřív jsem měla problém sníst tolik kalorií za den.

Nejvíc se mi líbí inspirativní jídelníček.

Očekávání členství určitě splnilo, cítím se dobře.

Změny pozoruji, nemám tak velkou chuť na sladké, zato mám více energie a lepší spánek.

Aplikaci jsem již doporučila kamarádce.

Dáda

I když jsem členka aplikace už půl roku, mám se pořád co učit a ke zdravějšímu stylu se dostávám pomaleji, postupně (občas bojuju s hlavou).🙈 Líbí se mi jídelníček, že nemusím vymýšlet obědy, večeře a hlavně jsou to rychlé recepty, které jsou do půl hodinky hotové. To je fakt bomba.😊 Díky členství mám teď trochu jiný pohled na různé potraviny, vím, že se dá mlsat i zdravě a chutně, jím více zeleniny a méně pečiva a cítím se mnohem lépe.😊 Měla jsem možnost být součástí hubnoucí výzvy a rok po porodu se mi zadařilo shodit osm kilo, určitě bych chtěla dále pokračovat. Těším se na další výzvu!😍

Markéta Kempfová

Aplikace měla vliv na můj život, nyní více cvičím, více si organizuji jídlo a přemýšlím nad tím, co jím. V aplikaci se mi nejvíc líbí nápaditost.

Jitka

Appce dávám 10 z 10, je super přehledná. :) Tréninky jsou skvělé, cviky jsou zvládnutelné i při velké váze a baví mě! Recepty se mi líbí, je to příjemná změna, podle jednoho dne navařím na dva a tak mám jídelníček na 14 dní. :) Když mi něco nechutná nebo na to nemám chuť, tak si dám jednoduše něco jiného. Po tréninku jsem vždy plná endorfinů a jsem nabitá energií. Váha se posunula o 2 kg, zatím změny moc nezaznamenávám. Určitě bych členství doporučila.

Veronika Hartanová

I při používání appky si stále zapisuji do tabulek, co sním a zůstanu u toho. Váha se mi drží, nepřibírám ani nehubnu. A jídelníček? Je to nejlepší co jsem viděla a zažila... Úplná životodárná bomba! Samé dobroty, můžu si hrát a skládat potraviny😉💪. Je skvělé, že člověk nemusí nic vymýšlet. Vidím změny, i lidé si všimli. Jsem osvalená, cítím se pevná.. Pokořila jsem váhu o 4 kg a to je úspěch, samotné mi s tím nešlo hnout. Stále jím zdravě.. A i když si dám někdy zmrzlinu, vůbec mi to nevadí.. 😉

Hana

S aplikaciou som spokojna, je prehladna. U tréningov je super, že si môžem pozrieť realne, ako dany cvik vyzera. Určite mi vyhovuju stravovací plán aj jídelníček a hlavne mám konečne stravovaci plan, kde využijem všetky potraviny, napr. jeden den mam avokado a druhy den tiež ho môžem mat v recepte a nemusim teda ho vyhadzovat, ako je to v niektorých jedálničkoch. Vnímám zmeny, svalovica na inej časti tela ako predtym. :D Najprve som si myslela, že to bude v pohode a nevyzera to zložito, ale mylila som sa, niektore svaly teda pekne palia. Váha išla dole, zatial je to len 3 kg, ale aj v zrkadle vidim zmeny na sebe a je to super pocit. Členstvo by som jednoznačne odporučila.

Katka

Přehlednost aplikace je super. Cvičení je také super, jsem spokojená. Cviky jsou názorně ukázané, do detailu vysvětlené. Recepty z inspirativního jídelníčku jsou fajn inspirace. Přešla jsem na své intuitivní jezení a počítání v kalorických tabulkách. Cítím se víc fit. Členství v aplikaci bych doporučila díky tréninkům.

Sára Vítková

Z aplikace jsem nadšená, jak z obsahu, tak z provedení, máte super barvičky 🤗

Nemám nejmenší problém se v ní vyznat, na začátku jsem zkoukla tutoriál jednou a bohatě to stačilo.

Tréninky mě oslovily. Popravdě mám normálně problém cvičit doma, většinou mě to nebaví, ale musím uznat, že vaše tréninky mi zatím sedí a baví mě.

Se stravovacím plánem se zatím pořád seznamuju, přece jen je to úplně jiný systém, než na který jsem byla zvyklá.

Rozhodně se mi nejvíc líbí tréninky, přehlednost a super chat ☺️

Členství splnilo má očekávání, na 100%. Přestala jsem mít nafouklé břicho a pomalu ustupuje můj problém se zavodněním, které mi způsobují ledviny. Takže skvělé.

Naprosto bez zaváhání bych doporučila ♥️

Kristýna Milčínská

Aplikace Strong beauty mě naučila jíst plnohodnotná jídla a nehladovět. Přehlednost je na jedničku❤️

Online tréninky díky náročné práci stíhám, ale jen omezeně😥

Recepty i stravovací plán jsou skvělé, jen ze začátku to na mě bylo asi moc sacharidů. Jsem celkově vyrovnanější v jídle.

Aplikaci bych rozhodně doporučila.

Pavlína Olivová

Aplikácia je prehľadná dostatočne. Tréninky sú dobre. Recepty sú super, jednoduché, inšpiratívne. Stravovací plán mi zatiaľ vyhovuje. Členstvo bysom odporučila.

Jana Meščanová

Aplikace je skvěle přehledná. Vždy vím, kde co hledat. Je přehledná a jednoduchá, žádné složitosti. Recepty jsou pestré a výborné. Jídelníček mě naučil pravidelnosti a důslednosti. Měla jsem problém s jídlem, že jsem jedla málo a teď vím, že není špatně se najíst. Také piju více vody a vyřadila jsem sladké limonády. Určitě bych členství v aplikaci doporučila.

Kateřina

Aplikace je super, vše je moc hezky a přehledně udělané. U tréninků opět nemůžu napsat nic jiného než jen, super :-). Stravovací plán mi pomohl udělat velkou změnu ve stravování, z které jsem úplně nadšená a nemám snad žádný negativní podnět. Měním se nejen fyzicky, ale začínám i nad jídlem více uvažovat a jsem celkem překvapená, jak málo jsem jedla předtím... Děkuji za vaši pomoc a otevření nových znalostí a poznání. Určitě bych aplikaci doporučila kamarádce a také jsem to už udělala... :-)

Petra Mrázková

Se Strong beauty členskou aplikací se mi daří, jsem spokojená. Co se stravovacího plánu týká, tak mám appku jako výborný zdroj inspirace, jsem zvyklá vařit, chystat do krabiček a ráda se učím novým věcem. Tréninky se mi líbí, oceňuji variabilitu cviků s vlastním tělem a doma v obýváku;)! Mám různou váhu činek, tak můžu přidat zátěž a i když se to nezdá, cviky jsou cítit! Celkově tréninky - super!!! Jsem nadšená!!! Baví mě, že jsou v reálném čase, což není nuda!!! Za těch 12 týdnů mám stažené plány v pdf, tak určitě využiju i později jako zdroj inspirace. Jinak jsem celkově spíš aktivní, před pandemií jsem chodila 2x týdně do fitka, občas zaběhat, teď pravidelně chodím a jedu tréninky s appkou. Inspirativní jídelníček je také super, je v něm spoustu nových zajímavých receptur. Nevadí mi žádná surovina. Jídlo si poctivě vážím, těším se na něj. Ze začátku bylo docela dost zeleniny a i těch luštěnin, teď už mi to nepřijde, zvykla jsem si a naučila se s tím pracovat. Třeba cizrna má tisíc podob - muffiny, krém, blondies, super! To stejné s tofu, super variabilní potravina - na krémy, pomazánky... Změny na sobě vnímám, cítím se více zpevněná, mám větší ramena;)), pevnější zadek a stehna, bříško. Chodím více vzpřímeně - rovně;))! Na váze se to moc nehýbe, ale jedu podle jídelníčku, tak se změny určitě dostaví - nejdříve jsem totiž měla udržovací, tam jsem si zvykala na větší porce, než jsem jídávala; teď měsíc jedu výzvu, tak si ještě zvykám na redukci...pomáhá mi, že víc piju ;)). Na tělesných mírách asi žádné změny zatím, ale vytrvám dál!!! Baví mě to. Ráda jím, ráda vařím, ráda se nechám inspirovat novými zdravými recepty. Zařadila jsem ještě více luštěnin než dosud, více přemýšlím o poměru sacharidů a bílkovin. Děkuji Vám všem za Vaši práci ;))))!

Radka

Aplikace je super. Obsahuje dostatek informací, fotky a videa jsou parádní, všechno velmi hezky úhledné. Člověk nestráví hodinu hledáním, všechno krásné a jednoduché na orientaci. Tréninky jsou boží. Zrovna jsem začala 2. měsíc a změna cviků a hudby mě příjemně překvapila a zase nakopla. Stravovací plán mi také vyhovuje. Než si člověk zvykne na systém, chvilku to trvá, ale jakmile jsem si plán osvojila a jídla v rámci týdne a jednotlivých dnů přeházela tak, abych v pracovní dny měla jídla trošku jednodušší a rychlejší, tak je to snazší - haldy nádobí už taky zvládám umývat průběžně :-D Musela jsem si také zvyknout na počet jídel denně a velikostí porcí jsem, ale srovnalo se to.

Líbí se mi, jak jsou rozdělené tréninky a stravování. Všechno ohledně cvičení je na jednom místě, jídlo zase na druhém. Nic do sebe nezasahuje a je to perfektní. Taky nástěnka je dobrý nápad.

Aplikace je celkově úžasná, takovouhle pecku jsem totiž nečekala! Je to dřina, ale stojí za to! Už teď, po měsíci, vidím, jak moc pozitivně mě členství ovlivňuje. Mám víc síly, energie, chuti do života. Když si navíc uvědomím, že nás je víc a makáme společně, je to ještě větší bomba. Má na mě velký vliv i psychicky. Člověk si najednou tak nějak v hlavě srovná priority, zjistí, do čeho má cenu tu energii investovat a do čeho ne. Také po fyzické stránce je to bez debat - už po měsíci vidím velkou změnu, o kterou jsem se bez stravovacího plánu snažila dlouho. Rozhodně tohle všechno má význam. Určitě bych členství v aplikaci doporučila!

Marie

Aplikace je moc super.

Tréninky jsou bezva, vždycky mě bolí celé tělo 😉😊👍 takže určitě všem doporučuji😊😊

Strava super . 👍👍👍 Úplně na 1 s hvězdičkou 👍😊😉

Největší plus za mě mají samozřejmě tréninky, už teď vidím pozitivní změny 😉😊

Aplikaci bych doporučila i dalším 😊😉👍

Monika Vaňková

Aplikace je moc hezká, líbí se mi moc! Přehledná je rozhodně na 100%.

Tréninky jsou super, cvičí se mi výborně.

Stravovací plán je super, tabulkový systém je strašně zábavný, receptů jsem pár zkusila a všechny jsou pecka!! Asi nedokážu vyzdvihnout jen jeden prvek, celá aplikace předčila mé očekávání - ta se snad musí líbit každému 😁.

Cítím se nabitá endorfiny. Určitě doporučuji dál!

Romana

Uspořádání aplikace je přehledné. Tréninková videa jsou super, cvičí se mi podle nich skvěle. Když si nejsem jistá v provedení, vždy mě správně nasměrují. Recepty mi moc chutnají a vyhovují. Zatím nemám váhový úbytek, ale cítím, jak se buduje svalová hmota a z toho mám radost. Členství v aplikaci bych jednoznačně doporučila.

Karolína Kovařičová

Aplikace se mi moc líbí, vše je přehledné, nejlepší appka, co sem zažila, a že už sem toho dost zakoupila! Tréninky jsou super, cvičí se mi podle nich skvěle. Stravovací plán je flexibilní, takže si můžu jídlo poskládat podle svých potřeb, i když jsem alergik. Už pozoruji první změny, hlavně ve vyrýsování postavy, i když mě ještě čeká nějaká práce. Určitě členství v aplikaci doporučuji, už teď chválím, kde se dá.

Kateřina Plačková Hávová

Aplikace se mi moc líbí, je neuvěřitelně motivující. Hrozně fajn je rozcestník, ve kterém vidím přehled všeho, co obsahuje. Nemusím to nijak zvlášť hledat.

Tréninky jsou moc fajn. Je super cvičit ,,s někým", vždy si řeknu, že na to nejsem sama.

Strava super, nemusím řešit, co si ukuchtím, kouknu na stravovací plán a je vyřešeno. Recepty jsou moc chutné.

Tréninky v reálném čase se mi líbí ze všeho nejvíc.

Členství splnilo má očekávání.

Už nyní pociťuji první změny, necítím se přejedená. V jídle mám systém a po trénincích se vždy cítím plná energie.

Aplikaci doporučuji.

Natálie

Celkově se mi appka velmi líbí! Myslím, že za poměrně malé peníze nabízí velkou spoustu užitečných informací! Její přehlednost je skvělá.

Z tréninků jsem nadšená! Oceňuji detailní popis cviku a samozřejmě video, díky kterému si člověk ověří, zda cvik opravdu provádí správně.

Stravovací plán i recepty se mi také moc líbí.

Nejvíce jsem však nadšená z těch tréninkových videí!

Má očekávání z aplikace byla předčena!

Nyní se cítím lépe, než předtím, a mám mnohem více energie. Soudě dle množství živin jsem dříve jedla nedostatečně a často jsem byla unavená. Nyní mám dostatek energie na práci i na skotačení při tréninku. 😍 A mám pocit, že s každým tréninkem se posouvám dál a dál. Rozhodně doporučuji dál!

Simona

Aplikace mě rozhodně zaujala. Přehlednost je opravdu skvělá - nic nemusím hledat, což je skvělé.

Online videa jsou super nápad. Pomáhá mi to udržet si motivaci.

Nejvíce oceňuji asi to že, je vše v aplikaci je opravdu přehledně uspořádané. A také tréninkový plán.

Zatím pozoruji, že si opravdu ráda a s chutí zacvičím, jelikož se mi líbí, že nemusím nikde složitě hledat inspiraci a na pár kliknutí už cvičím.

Rozhodně aplikaci doporučuji.

Stana

Aplikace je přehledná a vše hezky srozumitelně popsané. Jsem z ní nadšená. Tréninky se mi líbí a cvičí se mi dobře. Jsem ráda, že se střídají jednotlivé partie a procvičí se takhle krásně celé tělo. Stravovací plán je super. Recepty jsou velmi chutné, až mě to překvapilo. :-) Určitě se cítím tak nějak lehčeji a plná síly! Co jsem teda hlavně zaznamenala je, že nemám vůbec žádné chutě na sladké, což když jsem měla nějaký jídelníček, tak jsem si po 2 až 3 týdnech v obchodě říkala, že bych si něco dala a táhlo mě to třeba k čokoládám. :D. Teď jsou 4 týdny pryč a nic. Je to příjemný pocit, jak tělu nic nechybí a má vše, co potřebuje. V jídelníčku jsou i sladká jídla a jsou výborná, takže za mě celkově spokojenost. :-) Určitě bych členství doporučila!

Inka Pupíková

S aplikací jsem spokojená. Tréninky a online videa jsou boží. Cvičí se s nimi fajn. Muzika je perfektní, vyloženě nabíjecí. :-) Stravovací plán super. Škoda, že máme často v hlavě zabudované, že když chci zhubnout, nesmím nic sladkého. Občas mi to vyvstane v mysli, když koukám na recepty tipu brownie, atd. :-) Cítím se skvěle. Někdy je to náročné, ale je reálné skloubit práci, rodinu, povinnosti, cvičení a i koníček cukrařinu. I když někdy je to vážně dřina. Vyvážit to, někde nabrat síly, načerpat energii... a hlavně neodolat pokušení. Změny jsou už znát. Mám dole 4 kg a hlavně to jde vidět v cm. Tam jsem ubrala dost. :-) Členství v aplikaci bych doporučila.

Františka

Aplikace se mi moc líbí. Je super přehledná.

Trénink se mi líbí! Cvičím online videa a je to super!

Stravovací plán bohužel zatím nezvládám, ale recepty se mi moc líbí a slouží mi jako inspirace.

Takže nejvíc oceňuji především online tréninková videa a tréninkový plán celkově.

Už teď pozoruju změny, jídelníček zatím nemohu hodnotit, ale to cvičení je opravdu účinné. Pěkně cítím, jak zabírají svaly.

Doporučuji aplikaci všem, kdo o ní uvažují.

Libuše

Aplikace se mi moc líbí, neměnila bych. Tréninky miluju, pokaždé mi zvednou náladu a pořádně se zapotím. Členství v aplikaci bych doporučila i dalším a ráda.

Tereza Pokorna

S aplikací jsem začala v lednu, chtěla jsem změnit postavu po porodu a musím říct, že se mi daří, aplikace je přehledná a je super že se stále vyvíjí a inovuje, holky jsou sympatické a recepty mňam 😁. Jídelníček je pestrý, chutný a snadný na přípravu. Jako začátečník jsem sice měla problém sehnat některé suroviny, nakonec jsem je ale objevila v drogerii 😁🙆‍♀️. Chvilku mi trvalo, než jsem se s tím sehrála, nebo jsem musela občas vymýšlet alternativu, když se stalo, že mi děti nebo manžel snědli nakoupené suroviny 😁. Tréninky jsou super, dřív jsem nesnášela posilování, jsem spíš na kardio, běh, brusle, kolo, ale za 30 min posilování s holkama jsem byla zničená, jak za hodinu běhu 😁. Změny na cm, nevím, bohužel jsem se ani nevyfotila, ale vím, že váha od ledna klesla o 7 kg a teď jedu 8týdenní výzvu a tam jsem se vyfotila, tak jsem zvědavá na srovnání později. Dodržování režimu, jde to, sice pomalu, ale jde, a to i se 2 dětma za zadkem😉. Já, která bez tabulky čokolády nemohla přežít den, teď vůbec nejím sladké, zajímám se víc o kvalitní suroviny, co kupuji a jídlo připravuji s radostí, protože nemusím přemýšlet nad tím, co budu vařit 😁. Jen mrknu do appky a jdu na to 😉.

Gabriela

Aplikace se mi líbí moc. Je to v ní vše hezky přehledné. Fakt super :)

Vše co potřebuji v ní najdu. Dobře se v ní orientuje. Vše je krásně vysvětlené.

Některé tréninky jsou pro mě celkem makačka, ale snažím se je zvládnout. Cvičím poctivě každý den. :)

Stravovací plán mi vyhovuje. Recepty jsou také super. Vše vždy sním a poctivě to dodržuji :) i pitný režim.

Kdybych měla vyzdvihnout prvek, ze kterého jsem nadšená nejvíce, tak to jsou asi recepty. Vše je do puntíku vysvětlené. Jak co udělat a uvařit :).

Má očekávání byla splněna, byla jsem opravdu mile překvapená.

Některé změny už zaznamenávám nyní, i když je to teprve 10 dní. Kvůli jídelníčku už nemám vůbec chuť na sladké. Z jídel mi není těžko, ba naopak se po nich cítím dobře. Tělesné změny ovšem určitě vyžadují o trochu více času :).

Stoprocentně doporučuji dál. Přijde mi, že díky této aplikaci konečně můžu dosáhnout postavy, kterou chci. A je i super, jak nás podporujete. To se mi strašně líbí :), díky za to!

Barbora Plíhalová

Aplikace je super, moc se mi líbí. Cvičila jsem podle ní už v lednu, jenže pak jsem onemocněla a musela přestat. Bohužel teď v létě se mi nedaří dodržovat jídelníček tak, jak bych chtěla, skrz dovolené, pořád jídlo mimo domov... Už se ale těším na režim od září. Změny na sobě asi uvidím víc, až na sobě zamakám v září. Rozhodně bych členství doporučila i své kamarádce a už jsem tak i udělala.😉

Eva

Celkově jsem se členstvím v aplikaci spokojená, je velmi jednoduchá a přehledná. Jídelníček i cvičební plán jsou super. Tréninky jsou skvěle připravené. Myslím, že ani největší začátečník ve cvičení se s touto aplikací neztratí. Ke všemu je nejen video, ale ještě slovní návod. I recepty jsou super. Rychlé, jakože opravdu rychlé na přípravu. Vždy z běžně dostupných - a to i cenově, potravin. Žádné výmysly, které normální člověk nejí nebo nestíhá vařit. U jídelníčku prostě nevidím jedinou chybu, žádné mínus. Za mě appka jako celek prostě funguje. Líbí se mi vše. Všímám si, že se mi zpevnilo tělo a každodenní stravování se stalo jednodušším. Nemusím denně vymýšlet, co vařit a jím pravidelně. Členství bych doporučila a již jsem to i udělala a to hned několika známým.

Tereza

Appka se mi líbí moc, jsem nadšená😊! Přehlednost je skvělá, dobře se v ní orientuju.

Cvičí se mi dobře :-). Tréninková videa jsou super!

Co se týče stravovacího plánu, tak mi některé věci sice tolik nechutnají , ale jinak je jídelníček chutný a jeho množství je až až! :)

Jsem velmi spokojená. Cítím se psychicky lépe, že pracuji na sobě a snažím se i přes bolest (revmatická artritida a Bechtěrova choroba) a velkou únavu. Tato aplikace mě nakopává být aktivní, což je pro mé nemoci důležité 🍀.

Určitě doporučuji dál, už jsem i doporučila nejlepší kamarádce :-).

Kristýna Mučková

V rámci nového režimu s členskou aplikací jde vše bez problému, vše je přehledné, jasné. Cvičí se mi dobře, názorná ukázka tréninků je super. Stravovací plán mě také příjemně překvapil. Na první kouknutí mě to trochu vyděsilo, zda si to zvládnu poskládat, ale od druhého dne jedu jak profík. Je to jednoduché, srozumitelné, žádné složitě vážení a počítání. Vidím na sobě postupný úbytek kg i cm. Cítím se lehčeji, netrápí mě žádné večerní nafouklé břicho, mám více energie a dobrý pocit ze sebe sama. Určitě bych členství v aplikaci doporučila všem, kteří o o něm uvažují.

Marcela

Aplikace je velice přehledná, líbí se mi moc jak po grafické stránce, tak obsahově. Stručná, jasná, přehledná. Tréninky necvičím online, ale pouze si pouštím jednotlivé ukázky cviků a vyhovuje mi to. Líbí se mi, že vím, jak cvik vypadá a jak ho provést. Stravovací plán se mi líbí, všechny recepty jsem zatím nevyzkoušela, každopádně je to bohatý zdroj inspirací. Celkově je to příjemná změna, cítím se velice dobře a motivovaně. Prozatím mám dole skoro 3 kila a 3 cm v pase. Aplikaci bych rozhodně doporučila všem. Je velice přehledná, uživatelsky příjemná a výsledky s ní neuvěřitelné.

Kateřina

Nejenže mě cvičení s aplikací baví, ale donutí mě jít cvičit a hýbat se. Nejvíc se mi líbí, že je to zvládnutelné i s dítětem. Během dopoledního spánku dcery jsem schopna si zacvičit. A je to proveditelné doma. Ráda cvičím. Před narozením dcery jsem cvičila pravidelně, aktivně, ale po narození Rozárky jako bych první měsíce po porodu ztratila veškerou fyzickou sílu, ale pomocí aplikace jsem se k ní pomalu vracela. Dostávám se do kondice. Při prvních třech měsících jsem si začala budovat základy pro svaly a teď na sobě vidím, že to mělo význam. Začala jsem s aplikací minulý rok na konci června nebo července, teď si nejsem jistá, když začala výzva, které jsem se účastnila. Pak jsem pokračovala po novém roce na tři měsíce a teď zas. Jsem pyšná na to, že jsem dokázala shodit poporodní kila, v čemž bych chtěla ještě pokračovat, proto jsem se opět přihlásila.

Monika Drs

S aplikací jsem neskutečně moc spokojená, konečně si jedu fitness životní styl, ke kterému jsem vzhlížela. Nejvíce se mi líbí inspirativní jídelníček. Cítím se líp, mám ráda svoje tělo.

Barbora

Přehlednost aplikace je super. Tréninky mě baví, získávám fyzickou silu a to, že se mi mění postava, je úžasné plus. Stravovací plán se mi líbí. Vyhovuje mi tabulkový systém, je to super metoda. Pár receptů z inspirativního jídelníčku jsem také vyzkoušela a chutnaly mi moc. Cítím se plná energie, nabírám fyzickou silu, hubnu a tvaruje se mi postava. Z výsledků mám radost a všímá si jich i mé okolí. Členství v aplikaci bych doporučila, a dokonce jsem ho už doporučila své kamarádce.

Lucie Škardová

Aplikace je super přehledná, takže se mi líbí moc! Za přehlednost a jednoduchost dávám 1* :-). Ve všech směrech byla splněna má očekávání, ba dokonce předčena!

Po posledním a prvním tréninku, který jsem cvičila s videem jsem nemohla 2 dny pořádně chodit, zvednout se ze židle atd. :D

Po zařazení nových tréninků jsem více nabitá energií, ale také mám mnohem více namožené svaly. (Předtím jsem nic moc nedělala, takže si mé tělo musí zvyknout na více pohybu). Jídelníček je super, nedržím ho striktně, ale inspiruji se jím.

Určitě doporučuji dále. :)

Veronika

Aplikace i vaše výzva mi pomohla "se nakopnout" a začít dodržovat pravidelný režim. S jídlem trochu ještě bojuji teď přes léto, ale to se srovná. Jídelníček je skvělý... Není to žádná nakázaná dieta a toho si cením. Neskutečně mě baví ta pestrost a možnost volby... Tréninky jsou super, zase jsem se naučila nové cviky, které jsem ani netušila, že budou tak účinné. :) Moc mě to s vámi baví. Řekla bych, že se tělo pořádně nastartovalo a pomalu začaly ubývat centimetry v pase a začala růst síla a výdrž. :) Díky appce jsem rozhodně začala jíst pravidelněji a více než před tím (byla jsem zvyklá jíst méně) a také přemýšlet o tom, jak si poskládat jídelníček, aby byl vyvážený. Moc mě to baví a to díky vám. :)

Lenka Fiedlerová

Aplikace je celkem fajn, těším se na její další vývoj. Je dostatečně přehledná.

Tréninky i strava se mi líbí, už se těším na další recepty. Nákupní seznam je fajn. Fotky jídel jsou super.

Členství splnilo má očekávání, asi bych doporučila appku i dál.

Michaela

Všetko je v poriadku. Videa sú super. Recepty sú tiež super, co som pozerala. Strava je dosť sýta a samé dobré veci. Určite by som kamarátke členstvo odporučila, pokiaľ by mala čas sa tomu venovať.

Linda Leščáková

S touto aplikaci jsem velmi spokojená. Díky ní se zdravý životní styl stal součástí mého života, režim dle aplikace dodržuji úplně bez problémů. Je v něm spousta nové inspirace na vaření, jsem nadšená, že mohu vyzkoušet tolik nových receptů. Tréninky jsou nejlepší, mohu jen doporučit. Mám nejlepší postavu, co jsem za svůj život měla, jsem moc šťastná, jak jsem se díky aplikaci posunula dal. Patří vám všem moc velké poděkování. Díky programu jsem si zamilovala zdravé jídlo, nemusím se bát najíst a všem, kdo váhá, zda do toho jít, mohu appku na 100% jen doporučit.

Martina Loudova

V aplikaci je vše krásně přehledné a srozumitelné. Všechno mi vyhovuje, jídelníček také. Všechno je super, když všechno dodržuji, jak mám. Cítím se velmi dobře. Aplikaci bych určitě doporučila.

Monika Hégrová

Aplikace je skvelá. S tréninky sa mi cvičí úžasne. Recepty sú fajn, inšpirujem sa. Zaznamenala som hlavne to, že som viac sýtejšia a aj energie mám viac, každý deň sa teším na nové tréningy. Je to super, aplikáciu by som odporučila.

Nikola Trnovcová

Přehlednost aplikace hodnotím na výbornou. Tréninková videa jsou dobře zpracovaná, cvičí se s nimi dobře. Ve stravovacím plánu mi vše vyhovuje a hlavně moc chutná. Cítím se velmi dobře a kila jdou dolů. Určitě bych členství doporučila.

Iveta

Appka je, musím říct, po pár dnech učení se s ní, perfektní. S tréninkovými videi se mi cvičí krásně. Po prvních trénincích teda au, ale teď už paráda. Recepty výborné. Zatím si stále zvykám na režim. Určitě bych členství v aplikaci Strong beauty doporučila!

Eliška

Aplikace je výborná. Celkově jsem moc spokojená. Jídelníček se mi moc líbí. Tréninky splňují přesně, co potřebuji. Mám je stále při ruce, líbí se mi, že se dají využít jak doma, tak i ve fitku. 👍 Cítím, že jsem víc zpevněná. O což usiluji, takže jsem spokojená. 😍 Jediné co, tak ještě bojuji s množstvím jídla, ale myslím si, že jsem na dobré cestě. Moc vám za vše děkuji.

Jana Dočekalová

Přehlednost aplikace hodnotím kladně. Je i vizuálně moc pěkná. Tréninky i videa jsou super. Co oceňuji a co se mi fakt líbí, je proměnlivost tréninků u 1./3. týdne a 2./4. týdne. Člověk nejede pořád dokola to samý. Jinak s vámi cvičím moc ráda, je to hecující.💪🏻 Já jsem zrovna z těch, co jedou podle kalorických tabulek, ale vašimi recepty se nechávám inspirovat a taky je pár mých vyvolených, které mám již "nastálo" zařazených a moc mi chutnají. Jak už jsem psala výš, líbí se mi moc ta proměnlivost a oceňuji, že jste nás nenechaly cvičit 8 týdnů jeden stereotypní trénink, který pak omrzí. Cítím se nabitá energií. I když po tréninku tělo bolí, je to krásný pocit. Vidím už taky změny na svým těle, i že toho víc vydržím a jedu i s vyššími váhami. Rozhodně bych doporučila členství i dalším. Jedu zrovna vlakem, když Vám vyplňuji tento dotazník. Naproti mně sedí paní, řekla bych cca 40 let, tvar velkého jablka, vypadá, že sport a zdravý životní styl neviděla ani z toho nejrozjetějšího vlaku a v ruce pytlík s brambůrkama. Tak třeba i této paní bych to rozhodně doporučila. Nevím, jak je se sebou spokojená, ani jestli má nějaké zdravotní problémy, ale co nemám ráda je, když si člověk stěžuje, jak ho něco bolí, jak se špatně cítí nebo má právě ty zdravotní problémy a nic pro to není ochoten udělat. Tak snad paní půjde aspoň pěšky z vlakáče domů a já se chystám na další trénink 💪🏻😉..

Zuzka

Appka je moc super a rozhodně je i přehledná!

Podle tréninkových videí se mi cvičí skvěle.

Recepty jsem zatím moc nezkoušela, hodně si vařím podle sebe, ale co jsem zkoušela, tak super.

Líbí se mi vše, celkově, jak je to postavené. Určitě appka splnila má očekávání. Váha už jde pomalu dolů, což je pro mě ta největší motivace. Již teď mohu říct, že ráda doporučuji dál.

Adéla Kolčárková
>