5000 KJ nestačí!

Také vás tolik láká mít od někoho připravené jídlo na celý den? No nebyla to v dnešním časovém pressu úleva? A ještě přitom myšlenka, že vše co pro nás firma “x” nachystala, je zdravé a nutričně vyvážené? 

More...

Jenže pokud se pro tuto variantu rozhodnete a máte za cíl dlouhodobě udržitelný režim, je třeba nad tím trochu přemýšlet a firmu si pečlivě vybírat. Nejenže často pokrmy připravené v těchto krabičkách nemají se zdravým a dietním jídlem nic společného (např. různé musli tyčinky), ale hlavně mám zkušenosti, že spousta žen si zvolí 5000kj a co hůře, některé firmy ani nedávají jinou možnost. Mají dvě verze, pro ženy a pro muže. Absolutně nezohledňují výšku, váhu a ani fyzickou aktivitu. Vy tak ze dne na den můžete skončit hned pod úroveň vašeho bazálního metabolismu. Co lze očekávat?

Zaručeně rychlý úbytek na váze a s tím i rychlé zpomalení metabolismu. Nějakou dobu jste plné motivace a nadšené z parádních výsledků jenže co se stane pak? Progress se v důsledku adaptace metabolismu na nízký příjem zastaví a víc ubírat už snad ani nejde! Motivace začne opadat a vy se ze dne na den vrátíte k normální stravě, sem tam se přejíte, protože je vaše tělo vyhladovělé a můžete očekávat JOJO efekt. Tělo si ty kalorie navíc začne ukládat do tuků. Tyto druhy diet na úrovni 5000kj můžete nalézt i v různých časopisech a stále se jimi spousty žen bude řídit.

Chcete skutečně redukovat tuk, naučit se správně stravovat, jídlu opravdu porozumět, výsledky si dlouhodobě udržet a cítit se konečně dobře a energicky? Pokud i vy stále tápete a chcete s posunutím se k vašim cílům pomoc, neváhejte se přihlásit přes formulář 🙂

>